Skip To Main Content

Staff Directory

Search the Directory

Gold River Staff

Elizabeth Allan

Vice Principal K/6

Awatif Amen

Child Development Assist-SA

Stacy Ammer

School Playground Rec Aide

Alaina Amos

Instructional Assistant I

Andrew Avilla

Tch-Grad 7/8

Tracy Barley

Teacher Kindergarten

Kimberly Benton

Nutrition Services Worker II

James Bevan

Instructional Assistant I

Angela Bickelmann

Tch-Site Resource: Elem Intrnv

Michael Blake

Teacher Grade 3

Lisa Buckley

Teacher Kindergarten

Michelle Cadenhead

Teacher Grade 2

Julie Child

Intermed Clerk Typist (218D)

Benjamin Cochran

Custodian

Ashley Collins

Tch-Grad 7/8

Natalie Davis

School Playground Rec Aide

Debbie Dayringer

Instructional Assistant I

Mimi Dickstein

Teacher Grade 1

Toodyann Duenas

TCH-CDPT 234 Days

Steelend Eagleton

Instructional Assistant I

Carola Easterbrook

TCH-CDPT 234 Days

Susan Elder

Teacher Kindergarten

Lane Farmer

Elementary Head Custodian

Mallorie Garcia Davis

Instructional Assistant I

Alicia Gillespie

Teacher Grade 5

Igor Golosny

Custodian

Gregory Grigsby

Teacher Grade 6

Stephanie Haas-Josue

Tch-Grad 7/8

Rick Hendrix

Teacher Grade 5

Jennifer Honig

Teacher Grade 4

Tia Isbell

Teacher Grade 3

Stacy Kenner

Teacher Grade 1

Kim Kiernan

Elem School Secretary

Victoria Kopitske

Tch-Resource Spec K/12

Michelle Lavery

Teacher Grade 2

Michelle Levingston

Instructional Assistant I

Emily Marchant West

Counselor K/6

Julie Marks

Tch-Grad 7/8

Wendy McDonald

School Playground Rec Aide

Julie Moon

Teacher Grade 4

Allie Morgan

Nutrition Services Worker I

Shanna Mullen

Instructional Assistant I

Lisa Murch

Instructional Assistant II

Rania Ohan

Nutrition Services Worker I

Denyse Olson

School Playground Rec Aide

Helen Panasyuk

Instructional Assistant II

Christina Ramahi

Instructional Assistant I

Deisy Reyes Cortez

Clerk

Mursal Sharifi

Instructional Assistant I

Cheryl Silva

Teacher Grade 4
1 2 > showing 1 - 50 of 61 constituents